| |
 A A A
zenci porno - mobil porno - hd porno - sikiş porno - sex resim - zenci porno - gizli çekim porno - zenci porno - hd porno - üniformalı porno - hamile porno - sex filmleri - brazzers

 TERMINARZ ZAWODÓW MIĘDZYSZKOLNYCH ELIMINACJI
DO XXII MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2019/2020

Uwaga! Formularz zgłoszenia do zawodów oraz regulamin MIMS dostępne są do pobrania pod tabelą z terminarzem.

SZKOŁY PODSTAWOWE – KLASY III- VI

DYSCYPLINA

GMINNE

ODPOWIEDZIALNY

POWIATOWE

MIĘDZYPOWIATOWE

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

20 IX G. 11:00
Górki Szymona

 

25 IX G. 11:00
Górki Szymona

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

18 IX G. 11:00
Górki Szymona
 

27 IX G. 11:00
Górki Szymona

 

BADMINTON DZ. I CHŁ.

 

21 X G. 10:00 Zalesie Górne

 

W. MAKOWSKI

 

23 X G. 10:00 Zalesie Górne

 

27.11 Zalesie Górne

SZACHY DZ. I CHŁ.

 

30.X G 10:00 CEM Piaseczno

   

30.X G 10:00 CEM Piaseczno

 

5.12 LEŚNIAKOWIZNA

UNIHOKEJ DZIEWCZĄT

25 X G. 10:00 SP 3 Piaseczno

 

P. TOMASZEWSKI

 

7 XI G. 10:00 SP 3 Piaseczno

 

ZIELONKA

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW

4 XI G. 10:00 SP 3 Piaseczno

P. TOMASZEWSKI  

12 XI G. 10:00 SP 3 Piaseczno

ZIELONKA

MINI P. KOSZYKOWA DZ.

18 XI G. 10:00
SP 2 Piaseczno

 

M. BUDZIŃSKI

29 XI G. 10:00
Piaseczno

 

10 XII G 10:00 Piaseczno

MINI P. KOSZYKOWA CHŁ.

19 XI G. 10:00
SP 5 Piaseczno

M. BUDZIŃSKI

2 XII G. 10:00
Piaseczno

 

11 XII G 10:00 Piaseczno

TENIS STOŁOWY

3 I G. 11:00 GOSiR Piaseczno

T. KUCIEL

10 I G. 10:00 GOSiR Piaseczno

 

MINI P. SIATKOWA DZ.

15 I G.10
SP Józefosław

 

A. Głowacki, K. Kocyk

27 I G. 10:00
ZS Lesznowola

23 III G. 10
Lesznowola

MINI P. SIATKOWA CHŁ.

17 I G.10
SP Józefosław

A. Głowacki, K. Kocyk

28 I G. 10:00
Lesznowola

 

MINI P. RĘCZNA DZ.

2 II G. 10:00
SP 1 Piaseczno

J. Sobiesiak

11 III G. 10:00
SP Łazy

 

MINI P. RĘCZNA CHŁ.

3 III G. 10:00
SP 5 Piaseczno

P. Linowska, A. Czubacki

13 III G. 10:00
SP Łazy

 

PŁYWANIE DZ. I CHŁ.

24 III G. 11:00
GOSiR Piaseczno

M. Michalska, G. Turczyński

23 III G. 11:00
GOSiR Piaseczno

30 III G 11:00
GOSiR Piaseczno

MINI P. NOŻNA DZ.

17 IV G. 10
Stadion GOSiR

M. DUDEK

24 IV G. 10
Góra Kalwaria

ZIELONKA

MINI P. NOŻNA CHŁ.

21 IV G. 10
Stadion GOSiR

K. KOCYK

28 IV G. 10
Góra Kalwaria

5 V G. 10:00 Góra Kalwaria

CZWÓRBÓJ D Z. I CHŁ.

 

P. JANUS

8 V G. 10:00
ZS Lesznowola

15 V G. 10
ZS Lesznowola

UWAGI:
- zgłoszenia do zawodów najpóźniej do dwóch dni przed zawodami !!! (dotyczy zawodów gminnych) do Marka Herbsta SMS-em lub tel. 798 253 334
- weryfikacja zawodników odbywa się na pół godziny przed zawodami
- zgłoszenie musi być podpisane przez dyrektora szkoły oraz nauczyciela wf
- zawodnicy muszą być ubezpieczeni oraz posiadać aktualne legitymacje szkolne
- za bezpieczeństwo zawodników odpowiadają nauczyciele – opiekunowie

SZKOŁY PODSTAWOWE KAT. MŁODZIEŻOWA KLASY VII i VIII SP

DYSCYPLINA

GMINNE

ODPOWIEDZIALNY

POWIATOWE

REJONOWE

P. NOŻNA DZ.

12 IX G. 10:00
GOSiR Piaseczno

 

K. OŻGO

20 IX G. 10:00
Góra Kalwaria

28 X G.10:00
Piaseczno

P. NOŻNA CHŁ.

13 IX G. 10:00
GOSiR Piaseczno

 

K. KOCYK

23 IX G. 10:00
Góra Kalwaria

29 X G.10:00
Piaseczno

INDYWIDUALNE
BIEGI PRZEŁAJOWE

16 IX G. 12:00
Górki Szymona

 

25 IX G. 12:00
Górki Szymona

 

7 X POMIECHÓWEK

SZTAFETOWE
BIEGI PRZEŁAJOWE

18 IX G. 12:00
Górki Szymona

 

27 IX G. 12:00
Górki Szymona

 

9 X POMIECHÓWEK

BADMINTON DZ I CHŁ.

 

21 X G. 12:00
Zalesie Górne

 

W. MAKOWSKI

 

23 X G 12:00
Zalesie Górne

 

27 XI
Zalesie Górne

SZACHY DZ I CHŁ.

 

30.X G 10:00
CEM Piaseczno

   

30.X G 10:00
CEM Piaseczno

 

5.XII
LEŚNIAKOWIZNA

UNIHOKEJ DZ.

5 XI G. 10:00
SP 3 Piaseczno

P. TOMASZEWSKI

 

13 XI G. 10:00 MYSIADŁO

 

ZIELONKA

UNIHOKEJ CHŁ.

6 XI G. 10:00
SP 3 Piaseczno

P. TOMASZEWSKI  

15 XI G. 10:00 MYSIADŁO

 

ZIELONKA

P. KOSZYKOWA DZ.

20 XI G. 10:00
GOSiR Piaseczno

K. Rudnik

3 XII G. 10:00
GOSiR Piaseczno

11.XII WOŁOMIN

P. KOSZYKOWA CHŁ.

24 XI G. 10:00
GOSiR Piaseczno

C. Dąbrowski

4 XII G. 10:00
GOSiR PIASECZNO

13.XII G 10:00 Piaseczno

TENIS STOŁOWY

7 I G. 11:00
GOSiR Piaseczno

D. ROKICKI

13 I G. 10:00
GOSiR Piaseczno

 

P. SIATKOWA DZ.

20 I G. 10:00
CEM Piaseczno

 

M. WIERZBOWICZ

29 I G. 10:00
Lesznowola

 

P. SIATKOWA CHŁ.

21 I G. 10:00
CEM Piaseczno

C. DĄBROWSKI

31 I G. 10:00
Lesznowola

 

P. RĘCZNA DZ.

4 III G. 10:00
CEM Piaseczno

D. LANGOWSKI

16 III G. 10:00
Łazy

 

P. RĘCZNA CHŁ.

6 III G. 10:00
CEM Piaseczno

D. LANGOWSKI

17 III G. 10:00
Łazy

 

PŁYWANIE

24 III G. 10:00
GOSiR Piaseczno

G. Turczyński, M. Michalska

26 III G. 11:00
GOSiR Piaseczno

30.III G.11:00
GOSIR Piaseczno

LIGA LA DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW

 

R. KALIŃSKA, P. MRÓZ

12 V G. 10:00
Stadion GOSiR Piaseczno

18 V G. 10:00
Stadion GOSiR Piaseczno

UWAGI:
- zgłoszenia do zawodów najpóźniej do dwóch dni przed zawodami !!! (dotyczy zawodów gminnych) do Marka Herbsta SMS-em lub tel. 798 253 334
- weryfikacja zawodników odbywa się na pół godziny przed zawodami
- zgłoszenie musi być podpisane przez dyrektora szkoły oraz nauczyciela wf
- zawodnicy muszą być ubezpieczeni oraz posiadać aktualne legitymacje szkolne
- za bezpieczeństwo zawodników odpowiadają nauczyciele – opiekunowie

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

DYSCYPLINA

GMINNE

ODPOWIEDZIALNY

POWIATOWE

ODPOWIEDZIALNY

INDYWIDUALNE
BIEGI PRZEŁAJOWE

16 IX G. 10:00
Górki Szymona

 

25 IX G. 10:00
Górki Szymona

 

P. NOŻNA 6-osobowa

1 X G. 10:00
Stadion Piaseczno

M. GOŁĘBIEWSKI

9 X G. 10:00
Góra Kalwaria

M. KOCHAŃSKI

P. KOSZYKOWA DZ

25 XI G 10:00
LO Piaseczno

L. NOWAK

6 XII G. 10:00
LO Piaseczno

L. NOWAK

P. KOSZYKOWA CHŁ.

26 XI G 10:00
LO Piaseczno

M. SZYMAŃSKI

9 XII G 10:00
LO Piaseczno

M. SZYMAŃSKI

P. SIATKOWA DZ.

22 I G 10:00
LO Piaseczno

L. NOWAK

3 II G. 10:00
ZSZ Góra Kalwaria

M. KOCHAŃSKI

P. SIATKOWA CHŁ.

24 I G 10:00
LO Piaseczno

L. NOWAK

4 II G. 10:00
ZSZ Góra Kalwaria

M. KOCHAŃSKI

TENIS STOŁOWY
DZ. i CHŁ.

Rekolekcje w SP 5 PIASECZO

 

Kwiecień
egzaminy w SP

 

P. RĘCZNA DZ.

9 III G. 10:00
LO Piaseczno

L. NOWAK

18 III G. 10:00
LO Piaseczno

L. NOWAK

P. RĘCZNA CHŁ.

10 III G. 10:00
LO Piaseczno

L. NOWAK

20 III G. 10:00
LO Piaseczno

L. NOWAK

 UWAGI:
- zgłoszenia do zawodów najpóźniej do dwóch dni przed zawodami !!! (dotyczy zawodów gminnych) do Marka Herbsta SMS-em lub tel. 798 253 334
- weryfikacja zawodników odbywa się na pół godziny przed zawodami
- zgłoszenie musi być podpisane przez dyrektora szkoły oraz nauczyciela wf
- zawodnicy muszą być ubezpieczeni oraz posiadać aktualne legitymacje szkolne
- za bezpieczeństwo zawodników odpowiadają nauczyciele – opiekunowie

 

pdf

Formularz zgłoszenia do zawodów

Rozmiar: 32.47 kb
Dodano: 2019-11-07
Zmodyfikowano: 2019-11-07
pdf

Regulamin MIMS 2019-20

Rozmiar: 268.36 kb
Dodano: 2019-09-09
Zmodyfikowano: 2019-09-09
pdf

Wyniki XXII - przełaje sztafety

Rozmiar: 35.54 kb
Dodano: 2019-10-30
Zmodyfikowano: 2019-10-30